Stand-up: Waber and Natan “Odrdzewianie”

Stand-up: Waber and Natan “Odrdzewianie”

16.02.2024

19.00

Gagarina 37a, Toruń

 

Zapraszamy na wieczór komediowy czyli Stand-Up w OD NOWA. Na scenie pojawi sie Tomasz Waberski oraz Natan Maciej Miłaszewski.
Tomasz Waberski – Człowiek jeden na milion – jednocześnie rudy i łysy. Gdy wychodzi na scenę od początku wywołuje konkretną reakcję bez względu na to gdzie występuje. Z zamiłowania aktor, udzielał się w różnorakich produkcjach niezależnych i komercyjnych. Preferuje ostry humor bez tabu, a po godzinach tworzy coś zupełnie innego dla dzieciaków (Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki – Tomasz Waberski). Razem z Natanem prowadzi sceny komediowe w Gdańsku i Gdyni, samemu zaś prowadzi hulaszczy tryb życia i czasami samochód.
Natan Maciej Milaszewski – Miłośnik survivalu, co przekłada na swoją twórczość – Umysł ścisły, informatyk, ale w swoich żartach dotyka najczęściej tematów obyczajowych. Lubi rzucić hardkorem tak samo jak opowiadać o prawdziwych historiach ze swojego życia. Po godzinach aktor teatralny. Fascynat Vikingów. Sam o sobie mówi “Gdybym był Vikingiem, to bym był Vikingiem”