Rafał Sumowski – “Skok w blok”

Rafał Sumowski – “Skok w blok”

23.02.2024

19:00

Gagarina 37a, Toruń

Kupbilecik.pl

 
“Trzy serca bijące w jednym rytmie, trzy dusze świecące przykładem i trzy jasne umysły zaprzęgnięte w służbie dobra”.
To o kim innym, my chcielibyśmy zaprosić Was na wieczór standupowy z trzema komikami których złączył przewrotny los. Wspólnie zaprezentują swoje nowe pomysły i dobrze znane spojrzenie na tę formę komedii.
Na scenie wystąpią:
Paweł Chałupka – Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.
Bartosz Zalewski – Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
Jasiek Borkowski – Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Niespieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek!), który przebija sympatyczną melancholią.