Kino Studenckie “Niebieski Kocyk”: Pies i robot

KINO STUDENCKIE “NIEBIESKI KOCYK”:
Pies i Robot

07.04.2024

11:00

Gagarina 37a

12 zł – studenci i absolwenci z Kartą Absolwenta UMK
       14 zł – pozostałe osoby

💙 ŚWIĘTUJ Z NAMI URODZINY KINA “NIEBIESKI KOCYK”! 💙
📣 Zapraszamy wszystkich widzów – małych oraz dużych – na wyczekiwany przez wielu seans familijny w ramach 28. URODZIN KINA “NIEBIESKI KOCYK”! Ta nominowana do Oscara animacja, to piękna opowieść o przyjaźni, bliskości, ale również o samotności i radzeniu sobie z nią. Seans rozpocznie się o godzinie 11:00, ale bądźcie z nami przynajmniej pół godziny wcześniej, bo przygotowaliśmy kilka niespodzianek! 🤩🥳🎂
07.04.2024. (niedziela), godz. 11:00
➡️ “Pies i Robot”, reż. Pablo Berger, Hiszpania, Francja, 2023.
OPIS FILMU 📃🎬
Za oknem kolorowy, pełen życia i śmiechu Nowy Jork. Zwierzęta, tak jak ludzie, żyją swoimi sprawami, zakochują się, kłócą, znajdują przyjaciół – wszyscy z wyjątkiem PSA, który ze swojego mieszkania patrzy na zwariowane miasto ze smutkiem i nutką zazdrości.
On też chciałby mieć przyjaciela, tylko… brakuje mu odwagi.
Pewnego dnia ulega słodkiej obietnicy reklamy i kupuje sobie przyjaciela – ROBOTA. Kiedy ROBOT ożywa, staje się dla PSA najlepszym kumplem na świecie.
Wrotki, muzyka, hot dogi, wygłupy – tak wyglądają ich pełne zabawy dni. Wszystko zmienia się w ostatni dzień lata, gdy wybierają się na plażę. Żeby ratować kumpla, który próbował zaprzyjaźnić się z wodą, PIES musi zostawić go na chwilę samego.
Jak się skończy ta przygoda? 🤔 Odpowiedź poznacie już 7 kwietnia! 🌷🌷🌷
 
Bilety w cenie: 12 zł – studenci i absolwenci UMK i 14 zł pozostali, do nabycia w kasie ACKiS “Od Nowa”. Zapraszamy!