MYSLOVITZ | WSZYSTKIE NARKOTYKI ŚWIATA | JESIEŃ ’23

MYSLOVITZ | WSZYSTKIE NARKOTYKI ŚWIATA | JESIEŃ ’23

10.11.2023

20:00

Gagarina 37a, Toruń

www.kupbilecik.pl

Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 11 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak “Długość dźwięku samotności”, “Dla ciebie”, “My”, “Chłopcy”, “Scenariusz dla moich sąsiadów”, “Peggy Brown”, “Z twarzą Marilyn Monroe” i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.
W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis. Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.
3 marca 2023 odbyła się premiera nowej płyty zespołu pt. “Wszystkie narkotyki świata”, a promują ją single: – “Miłość” (premiera 04.03) – “19” (premiera 08.04) – “Pakman” (premiera 17.06) – “Wszystkie narkotyki świata” (premiera 03.02.23) – “Latawce” (premiera 02.03.23) – “Przypadkiem” (premiera 16.06.23)
Po bardzo udanej wiosennej części promocyjnej trasy koncertowej, podczas której zespół zagrał szereg koncertów w wypełnionych po brzegi klubach w całej Polsce, czas na jesienną odsłonę “Wszystkich narkotyków świata” we wersji live. Koncerty zespołu Myslovitz to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.