Ani Mru-Mru – Najnowszy program “Cirgue de volaile”

Ani Mru-Mru – Najnowszy program “Cirgue de volaile”

28.06.2021

19.00

AULA UMK, Gagarina 11

Kupbilecik.pl

Jeden z najlepszych polskich kabaretów!
Nie zajmują się polityką, bo jak twierdzą nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby moc się dobrze bawić. W nowym programie widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza, i wiele innych – zapowiadają się 2 godziny fantastycznej zabawy.
Ani Mru Mru to klasyk i jeden z najlepszych polskich kabaretów. Jak twierdzi publiczność, zawsze byli świetni, a im starsi tym jeszcze lepsi. Ani Mru Mru, to kabaret dla każdego widza. Nie zajmują się polityką, bo jak twierdzą nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby moc się dobrze bawić. ANI MRU-MRU podejmuje tematy z życia wzięte albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych. Są rozchwytywani, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.

Najnowszy program “Cirgue de volaile”, to zupełnie nowe, świeże pomysły oraz  śmieszne i zabawne nowe teksty i skecze na najwyższym poziomie. W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o… Nowy program, to ani Mru Mru, w najlepszej odsłonie. Tym programem udowadniają, że 2 h spędzonego czasu z nimi, to doskonała zabawa, dużo śmiechu do łez i doskonały kontakt z publicznością.

Ogłoszenie organizatora (AGENCJA TAMADA)

Droga publiczności
Jak wiecie, pod koniec kwietnia został przedstawiony plan odmrażania kolejnych branż gospodarki. Cieszymy się, że nareszcie, po długim roku, wielu zmianach i niewiadomych, znany jest nam plan wychodzenia z pandemii i uruchamiania szeroko pojętej kultury. Dzięki temu możemy planować swoją działalność! 
Od ogłoszenia planu odmrażania gospodarki, cały czas walczyliśmy o spotkanie publiczności z Kabaretem Ani Mru Mru.
Udało się! Biorąc pod uwagę fakt, że dopiero 29 maja dozwolona zostaje organizacja imprez masowych, uwzględniając również dostępność Kabaretu oraz sali, ustaliliśmy nowy termin – 28 czerwca, godz. 19:00, Aula UMK.
Mamy nadzieję, że już ostatni raz przekładamy występ Kabaretu Ani Mru Mru i tym razem będziemy mogli odstresować się po tym ciężkim dla nas wszystkich czasie. 
Zakupione bilety oczywiście zachowują swoją ważność.
Koncert odbędzie się z zachowaniem wymaganego reżimu sanitarnego, więc będziemy bezpieczni! 
Do zobaczenia!