Natalia Przybysz

Natalia Przybysz

13.10.2017

19:00

Gagarina 37a, Toruń

45 zł – przedsprzedaż
55 zł – w dniu koncertu

oraz w sklepie “Pamiątki przy Flisaku”

Sprzedaż internetowa rusza od 8.09.2017r.
W celu zakupu biletów drogą elektroniczną prosimy wysłać do nas
wiadomość na adres odnowa@umk.pl z podanymi niżej informacjami:
– imię i nazwisko
– numer kontaktowy
– ilość biletów
W temacie proszę napisać “Przybysz Bilety 2017”
Po wysłaniu e-maila, otrzymacie Państwo wiadomość zwrotną z dalszymi
instrukcjami.
Wiadomości przyjmujemy do 10.10.2017r.
“Światło Nocne”
Kolejna płyta Natalii Przybysz to bardzo osobisty i sensualny projekt.
Muzycznie pozostajemy w rockowych klimatach oraz R&B lat ’60 i ’70, które odkrywamy w nowych kontekstach ze zdwojąną siłą.
Bezmiennie projekcja pozostaje po stronie Jurka Zagórskiego, odpowiedzialnego za sukces brzmienia nagrodzonej dwoma Fryderykami poprzedniej płyty Natalii Przybysz „Prąd”.
Natalia Przybysz powszechnie znana jako wokalistka polskiego zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku ponownie zagrać razem przed Jamiroquai & Prince). W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Projekt został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków. Według redaktorów internetowego portalu Jazzsoul Tour premiera „Kozmic Blues” była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Uznanie krytyków i duża frekwencja publiczności na jej koncertach przyczyniły się do wydania albumu „Kozmic Blues; Tribute to Janis Joplin” w czerwcu następnego roku. Album okazał się inspiracją do płyty Natalii Przybysz „Prąd”, który osiągnął status platynowej płyty (30 000 sprzedanych egzemplarzy). W 2015 roku Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla “Światło nocne” zapowiadającego kolejny album Natalii Przybysz o tym samym tytule – premiera płyty zaplanowana jest na wrzesień 2017 roku.