Mikromusic

Mikromusic

30.11.2017
18.30
Gagarina 37a, Toruń
30 zł – przedsprzedaż
40 zł – w dniu koncertu
Koncert z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS: wystąpi grupa MIKROMUSIC.
Stowarzyszenie Wolontariuszy “Razem” oraz klub Od Nowa jak co roku zapraszają na koncert charytatywny z okazji Światowego Dnia AIDS. W tym roku zagra grupa MIKROMUSIC. Podczas koncertu grupa będzie promowała swój najnowszy album.
„Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny zespołu Mikromusic.
W tym roku zespół postanowił samodzielnie wydać płytę jednocześnie decydując się na crowdfunding.
Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia.
Do kompozycji i brzmienia przyczynili się wszyscy członkowie zespołu: Natalia Grosiak, Piotr Pluta, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak. Zapowiada się najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką z lat 60-tych i 80-tych, która zostanie wydana w formie audio CD i analogowej. Równocześnie planowana jest realizacja teledysków we współpracy z grupą Filmokracja odpowiedzialną za obraz do utworu “Bezwładnie (nagorda Yacha za teledysk) oraz z wrocławskim studio Camera Nera.
Premiera albumu przewidziana jest na drugą połowę października 2017 r.
Album zapowiada singiel „Synu”, którego premiera odbędzie się 4 września.