Enej – koncert kolęd

Enej – koncert kolęd

24.01.2018

19.00 

AULA UMK, Gagarina 11, Toruń

Wkrótce w sprzedaży stacjonarnej
50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu
Bilety można już zakupić internetowo. Prosimy o wysłanie maila na adres odnowa@umk.pl z prośbą o zakup biletów (koniecznie proszę podać ilość i nazwisko osoby, która odbiera bilety), w odpowiedzi otrzymacie instrukcję i dane do przelewu

“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będą koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.