Niestety z przyczyn niezależnych od zespołu i organizatora koncertu, jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu w Toruniu 21.10.2017. Bardzo nam przykro i mamy wielką nadzieję, że wkrótce uda nam się zagrać koncert w Toruniu. Zakupione bilety można oddać w punktach zakupu.

Koncert Kari

Koncert Kari

21.10.2017 – odwołany

20.00 

Gagarina 37a, Toruń

35 zł – przedsprzedaż
40 zł – w dniu koncertu
link do sprzedaży internetowej: http://formusic.pl/KARI-tour

 

KARI to polska wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej.
W 2013 roku była nominowana do Fryderyka w kategorii Debiut Roku za płytę “Daddy Says I’m Special” (2011r.). Oprócz tego zdobyła nagrodę główną magazynu HIRO 2012, międzynarodowego Festiwalu Songwriterów. Druga płyta “Wounds And Bruises” zdobyła szereg wyróżnień w rocznych podsumowaniach i plebiscytach, m.in.: Gazety Wyborczej, Brand New Awards 2013, Tygodnika Powszechnego, T-Mobile Music oraz CGM.
Nowy album “I Am Fine” to kolejne naturalne wcielenie artystki, ale i rozwinięcie stylu stanowiące przełom w jej twórczości. Dotychczasowe porównania do artystek takich jak Bat For Lashes czy Lykke Li mogą nie być tym razem adekwatne. Styl kompozycyjny KARI ewoluował, najnowsza płyta brzmi bardzo nowocześnie i świeżo, bliżej jej do lat 80. i artystów takich jak: Grimes, The Knife, MØ, Björk czy soundtracku serialu “Stranger Things”. Dla słuchaczy poszukujących nowych brzmień i dobrego popu nowy krążek KARI to okazja do odkrycia jednej z najbardziej oryginalnych polskich artystek muzyki pop.