Krzysztof Jahns “A Nie Mówiłem”

Krzysztof Jahns “A Nie Mówiłem”

22.11.2017

20.00

KLUB OD NOWA Gagarina 37a, Toruń

wkrótce w sprzedaży w recepcji!
20 zł – przedsprzedaż
25 zł – w dniu koncertu

Dostępne na kupbilecik.pl

Zapraszamy serdecznie na wieczór pełen pozytywnej energii w klimacie stand-up comedy. To 90 minut śmiechu i dobrej zabawy.

„A Nie Mówiłem” to stand-up poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.
Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

Komentarze publiki dostępne pod linkiem:
https://www.kupbilecik.pl/baza-1980-krzysztof.jahns.html

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u, jak również założyciel najstarszej sceny stand-up’owej w Wielkopolsce. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl oraz w lokalu, jak i w dzień wydarzenia 20/25 PLN.

* Program dla widzów dorosłych.
Stand-up