Paweł Izdebski – “Niewiarygodny Tour”

Paweł Izdebski – “Niewiarygodny Tour”

15.03.2020

19.00 (wejście – 18:00)

Gagarina 37a, Toruń

I pula – 35zł
II pula – 40zł
W dniu koncertu 45zł
Bilety dostępne na GoOut

“Płyta pt. “@strach” to muzyczno-słowna rozprawa z moimi lękami. W liczbach jestem już dorosłym człowiekiem, ale moja dusza po dziś dzień walczy z demonami przeszłości. Możemy wiecznie uciekać, cofać się i tkwić w bezpiecznym miejscu albo… wziąć swój strach pod rękę i zacząć być wolnym. Fizycznie i psychicznie. Mam wrażenie, że zbyt późno orientujemy się, ile czasu tracimy i jak mało go mamy. Mocno wierzę w to, że któraś z piosenek złamie Cię do tego stopnia, że wyznasz miłość odpowiedniej osobie, odkurzysz instrument, który przez lata leżał na strychu albo zadzwonisz do osoby, która boi się tak samo jak Ty.” – Paweł Izdebski

Paweł Izdebski – Wokalista, leworęczny gitarzysta, kompozytor, piosenkopisarz i youtuber. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny – bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary.

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty z zespołem muzycznym, które pozwolą Wam jednocześnie wyciszyć myśli dnia codziennego, rozluźnić się przy tańcu do folkowego rocka, ale także zagłębić w swoją duszę i czasem wzruszyć nad sentymentalnymi balladami.

Posłuchaj singli z nadchodzącej płyty, weź pod rękę znajomych i widzimy się w klubie Od Nowa!

„Niewiarygodne” – https://www.youtube.com/watch?v=7NmOUyy2_64
„Laura” – https://www.youtube.com/watch?v=Yvk_7MNC8Qg
„Szwy” – https://www.youtube.com/watch?v=prAoa8lbAv4