Wieczór Grozy: TO//Zombie Express

Wieczór Grozy: To//Zombie Express

30.10.2017

19.00

Gagarina 37a, Toruń

Jeden film: 10 zł – studenci i absolwenci z Kartą Absolwenta UMK
12 zł – pozostałe osoby
Dwa filmy: 15 zł – studenci i absolwenci z Kartą Absolwenta UMK
20 zł – pozostałe osoby

Rezerwacja biletów aktywna jest do północy poprzedzającej dzień seansu. Ilość biletów w puli do rezerwacji jest ograniczona, jednak nie jest jednoznaczna z tym, że nie można biletów nabyć osobiście  w kasie/recepcji klubu. W takiej sytuacji mogły się skończyć jedynie bilety z rezerwacji, a nie bilety ogólnie dostępne w sprzedaży.
Plan pokazu będzie następujący: 
19:00 „To”
21:30 „Zombie Express”.
„TO”, reż. Andres Muschietti, USA 2017.
Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

„ZOMBIE EXPRESS”, reż. Sang-ho Yeon, Korea Południowa 2017.
Seok Woo jest przepracowanym menedżerem w dużej seulskiej korporacji. Odeszła od niego żona, a z córeczką ma chłodne relacje. W dniu urodzin dziewczynki Woo wybiera się z nią do mieszkającej w Pusan matki. Wsiadają do szybkiego pociągu KTX i ruszają w drogę. Tymczasem w kraju wybucha epidemia zombie. Koreę Południową ogarnia chaos, a kolejne ofiary dołączają do hord żywych trupów. Zarażeni trafiają także do pociągu. Podróż momentalnie staje się koszmarem
i dramatyczną walką o przetrwanie.