17. Koncert Specjalny Pamięci Grzegorza Ciechowskiego

15.12.2018

20:00

Gagarina 37a, Toruń

70 zł – przedsprzedaż
80 zł – w dniu koncertu

Jak co roku na deskach sceny w Od Nowie wystąpią artyści, którzy zagrają i zaśpiewają swoje wersje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki.

W ubiegłych latach pojawili się m.in.: Artur Rojek, Tymon Tymański, Jacek Bończyk, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz, Renata Przemyk, Acid Drinkers, Agressiva 69, Anna Maria Jopek, Adam Nowak, Bracia, Brygada Kryzys, Closterkeller, Coma, Czaqu, Czesław Mozil, Depresjoniści, Dezerter, Ewelina Flinta, Gaba Kulka, Glaca, Grzegorz Turnau, Hey, John Porter, Justyna Steczkowska, Katarzyna Groniec, Kazik Staszewski, Kayah, Kobranocka, Leszek Biolik, Manchester, Maria Peszek, Mech, My Riot, Myslovitz, Negatyw, Proletaryat, Robert Gawliński, Sławek Ciesielski & Kije, T.Love, Voo Voo, Zbigniew Hołdys, Zbigniew Krzywański.

W czasie koncertu wręczana jest Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Wyróżnienie przyznawane jest młodym twórcom za dokonania w minionym sezonie.


Koncert Specjalny Pamięci Grzegorza Ciechowskiego – BILETY ONLINE!!!
Dokonując kupna biletów online najpierw prosimy o wysłanie maila informacyjnego na adres: odnowa@umk.pl z następującymi informacjami:
• imię i nazwisko
• oraz KONIECZNIE ilość biletów
W temacie maila prosimy wpisać – REZERWACJA BILETÓW – Koncert Specjalny Pamięci GC
W odpowiedzi otrzymają państwo dane do przelewu. Podstawą sfinalizowania transakcji jest wpłata odpowiedniej kwoty na podane konto i otrzymanie od nas potwierdzenia. Po zaksięgowaniu przelewu, potwierdzenie rezerwacji wyślemy mailem.
CENY BILETÓW:
70 zł – przedsprzedaż
80 zł – w dniu koncertu
Odbiór biletów w dniu koncertu (15.12.2016 r.) w kasie klubu od godziny 19-stej.
Prosimy zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu.
Rezerwacje (przelewy) będą przyjmowane najpóźniej do 10 grudnia br.
UWAGA! JEŚLI PRZELEW ZA BILETY, ROBIONY JEST Z KONTA INNEJ OSOBY, NIŻ REZERWUJĄCEJ BILETY – PROSIMY O INFORMACJĘ MAILOWĄ!
UWAGA! REZYGNACJA Z REZERWACJI PRZYJMOWANA JEST WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ DO 11 GRUDNIA. PO TYM TERMINIE REZYGNACJE NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE I NIE OTRZYMACIE PAŃSTWO ZWROTU PIENIĘDZY